Piletid

Täispilet: 6 €
Sooduspilet*: 4 €
Perepilet: 12  € (2 täiskasvanut ja nende kuni 18-aastased lapsed)
Giiditasu 40 €/tund,  lisanduvad piletid

Infopunkt ja piletite müük asub valitsejamajas. Maksta saab nii sularahas kui ka kaardiga.

* Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele, rahvusvahelise õpilas- või üliõpilaspileti (ISIC Scholar, ISIC Student), rahvusvahelise õpetajakaardi (ITIC Teacher) ja Euroopa Noortekaardi omanikele.

Tasuta sissepääs

Ekskursioonid

  • "Ajatu Padise" - tsistertslaste elu- ja vaimset ruumi avav rännak Padise kloostris (45 min).
  • "Suur Padise" - jalutuskäik Padise kloostris ja selle lähemas ümbruses. Ülevaade saamiseks kloostri kujunemisest ja selle olulisusest keskaegses Euroopas ja Liivimaal jalutatakse linnamäele (1 km jalgsi) ja tehakse juttu Padise mõisast. Selle kõrval pööratakse tähelepanu ka Koidula kolhoosi aegsele klubi-keskusehoonele, mis nagu Padise kloostergi on erandlik kogu Eestis (1,5 h).
  • "Valgus mere ja maa kohal" - giidiga ekskursioon rahvahariduse radadel. Külastatakse arvatavasti Padise kloostri munkade poolt rajatud ja Mandri-Eesti üht vanimat pühakoda, Risti kirikut. Nägemata ei jää ka Eesti ainus kirikumajakas, Harju-Madise kirik. Kiriku vahetus läheduses paiknevad ka endise pastoraadi varemed ning sinna on paigaldatud eesti rahvakooli asutaja Bengt Gottfried Forseliuse sünnipaika tähistav mälestuskivi.
  • "Mõisaring" - ekskursioonil tutvutakse piirkonna mõisatega - Vasalemma mõis, Padise klooster ja mõis, Hatu mõis, Vihterpalu mõis.

Giiditasu 40 €,  lisanduvad piletid. Pakume ekskursioone eesti, inglise ja vene keeles.

Sündmused

Igal pühapäeval kell 13 poistekoori laul kloostri kirikus. Sissepääs kloostri piletiga.