Padise klooster-külastuskeskus on suurepärane koht meeldejäävate ürituste korraldamiseks. Väärikas klooster koos oma erilise atmosfääriga, värskelt renoveeritud valitsejamaja ning Padise kaunis loodus  muudavad iga ürituse kordumatuks. Meie juures saab korraldada seminare ja konverentse, vastuvõtte ning eriüritusi.

Seminariruum

Valitsejamaja teisel korrusel asub 50-kohaline seminariruum, mille suurest aknast avaneb kaunis vaade kloostrile. Maitseka sisekujundusega seminariruum on varustatud kaasaegse konverentsitehnikaga. Keskkonnale lisab põnevust renoveeritud mantelkorsten ja suur korstna ümber paiknev katuseaken.

Seminariruumi kõrval paikneb kloostri raamatukogu, kuhu on kogutud kokku ajaloolist kirjandust ja tsistertslaste  tegevust ja tähendust avavaid käsitlusi. Raamatukogu on suurepärane koht rühmatöödeks ja aruteludeks.

Võta meiega ühendust info@padise.ee.

 

Klooster

Põhja-Euroopa ainus nii ulatuslikult säilinud tsistertslaste klooster on eriline ja tähenduslik paik. Vastutustundlikult restaureeritud keskkonnast aimdub tsistertslaste väärtusi ja vaimsust. Siinne keskkond sobib nii kammerlike kui ka suuremate ürituste võõrustamiseks.

Kloostri väärikaim ning kõige esinduslikum hoone on kirik. Võimsatele paekivimüüridele toetuvad uhked võlvid, teravkaarsed aknad ning portaalide raiddetailid muudavad kloostrikiriku ainulaadseks, sakraalpärandi ilu ja pühalikkust vääristavaks paigaks.

Võta meiega ühendust info@padise.ee.